voetbal



Wedstrijdprogramma voor de komende 3 weken, zowel thuis als uit:

Zaterdag 20 april 2019
08:30 uur Oene JO12-1 – Terwolde JO12-1
10:30 uur Terwolde JO9-2 – Robur et Velocitas JO9-6
11:30 uur Terwolde MO15-1 – Eerbeekse Boys MO15-1
12:30 uur Harfsen JO17-1 – Terwolde JO17-1
13:30 uur Terwolde JO15-1 – Sallandia JO15-1G
13:30 uur Terwolde JO15-2 – Activia JO15-2G
18:00 uur Terwolde 1 – CCW ’16 1

Maandag 22 april 2019
10:00 uur Terwolde 4 – ABS 5 (wordt in Bathmen gespeeld)
14:00 uur Terwolde 1 – IJsselstreek 1

Woensdag 24 april 2019
18:30 uur Terwolde JO9-2 – Groen Wit JO9-5

Donderdag 25 april 2019
18:45 uur Terwolde VE1 – ZVV ’56 VE1
20:00 uur sv Twello 5- Terwolde 3

Zondag 28 april 2019
09:30 uur Terwolde VE1 – Robur et Velocitas VE1
11:30 uur Broekland VR1 – Terwolde VR1
11:30 uur Terwolde 2 – ABS 3
14:00 uur Terwolde 1 – SDOL 1

Donderdag 2 mei 2019
19:00 uur Terwolde 3 – Helios 3
19:00 uur Terwolde VE1 – Apeldoornse Boys VE1

Zaterdag 4 mei 2019
08:30 uur Groen Wit JO12-3 – Terwolde 12-1
09:00 uur de Hoven JO9-1G – Terwolde JO9-1
09:15 uur Kon UD JO10-3G – Terwolde JO10-1
10:30 uur Terwolde JO9-2 – Eerbeekse Boys JO9-3
10:30 uur Terwolde JO8-1 – Vaassen JO8-2
11:30 uur Terwolde MO15-1 – sp Deventer/RDC MO15-2
12:30 uur Eefde JO15-1G – Terwolde JO15-1
13:30 uur Terwolde JO15-2 – Loenermark JO15-1G
14:00 uur Terwolde JO17-1 Schalkhaar JO17-3
16:00 uur Terwolde 1 – Wesepe 1

Zondag 5 mei 2019
09:30 uur Colmschate 4 – Terwolde 4
10:30 uur Go Ahead 3 – Terwolde 3
11:30 uur Terwolde 2 – Rohda Raalte 11
12:00 uur Witkampers VR2 – Terwolde VR1

Woensdag 8 mei 2019
18:30 uur Terwolde JO15-1 – DAVO JO15-1
18:30 uur Colmschate JO15-3 – Terwolde JO15-2
18:30 uur sp Teuge JO12-2 – Terwolde JO12-1
18:30 uur Blauw Wit ’66 MO15-1 – Terwolde MO15-1

Donderdag 9 mei 2019
19:00 uur Terwolde 2 – sp Deventer 5
19:00 uur V en L 3 – Terwolde 4

Zaterdag 11 mei 2019
09:30 uur Terwolde JO9-2 – csv Apeldoorn JO9-3
09:30 uur Terwolde JO9-1 – SJO Oeken/Brummen JO9-3
10:15 uur SEH JO8-3 – Terwolde JO8-1
13:30 uur sp Deventer JO17-2 – Terwolde JO17-1

Zondag 12 mei 2019
09:30 uur Nieuw Heeten 3 – Terwolde 2
09:30 uur Terwolde 4 – Schalkhaar 9
10:00 uur Terwolde 3 – Apeldoornse Boys 3
10:30 uur Gorssel VE1 – Terwolde VE1
11:30 uur Terwolde VR1 – CCW ’16 VR2
14:00 uur Go Ahead 1 – Terwolde 1


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 









 

 

 


Op dit moment zijn er problemen met het weergeven van het 3 wekelijkse programma.

Aan een oplossing wordt gewerkt.

 

<script type='text/javascript' src='https://knvbwidget.sportlink.com/widget_js.php?soort=vereniging-liggend&clubcode=BBKY548&hoogte=400&breedte=750'>| </script> <script type='text/javascript'> showWidget(); </script>








zoeken
onze sponsoren