voetbal

Definitieve teamindeling seizoen 2019-2020


Hierbij de teamindeling voor het seizoen 2019/2020.

Wij wensen u allemaal een goede vakantie toe en tot ziens in augustus.

Vriendelijke groeten,
De JTC


 

Mini Leaque (t/m 2013)
Zilver Zweers
Mick Kluin
Silver Ruitenberg
Trijntje Kapper
Lasse Roeterd
Joep Lammersen
Teun Rolvink
John-Willem Smeenk
Louis Bos
Jorn Berends
Julian Bomhof
Wessel ten Napel

Trainer: Thijs Brouwer / Rens Veldhuis / (Evert Steinvoort en Wilco Roeterd ter ondersteuning)
Tijden: Woensdag 18.00 - 19.00 uur

 

JO8-1 (t/m 2012) 6x6
Kleinveldink Roan
Dijk van Jent
Horstink Zoey
Doeve Jorn
Willemsen Remon
Appelman Kari
Winterman Ben
Nijman Milan

Trainer: Koen van den Berg
Tijden: Maandag en woensdag 18.00 - 19.00 uur

 

JO9-1 (t/m 2011) 6x6
Nieuwenhuis Levi
Jansen Fabian
Dekker Dylano
Veldhuis Sten
Horst van der Noud
Appelo Tim
Kapper Bram
Boons Bram

Trainer: Thomas van der Linde
Tijden: Maandag en woensdag 18.00 - 19.00 uur

 

JO10-1 (t/m 2010) 6x6
Stempher Jens
Eekhuis Koen
Mulder Leandro
Lubberts Milan
Nijman Sanne
Rubingh Nigel
Geld van der Kay

Trainer: Robin Berends
Tijden: Maandag en woensdag 18.00 - 19.00 uur

 

MO10-1 (t/m 2010) 6x6
Triest van Elvira
Scheer van der Iris
Ramakers Lindsey
Timmer Yinthe
Panhuis Tess
Zweers Lieve
Horstink Lizzy

Trainer: (in onderhandeling)
Tijden: Maandag en woensdag 18.00 - 19.00 uur

 

JO11-1 (t/m 2009) 8x8
Jacobs Femke
Dijk van Lean
Spijkerboer Bas
Hamberg Tijn
Ruitenberg Isis
Dekker Quincy
Dronkert Floris
Jacobs Mathijs
Aten Lode
Kiesbrink Bram

Trainer: Yoeri Nieuwburg
Tijden: Maandag en woensdag 19.00 - 20.00 uur

 

JO13-1 (t/m 2007) 8x8
Zweers Freij
Bellert Teije
Dijk van Selle
Zweers Michael
Rutgers Vico
Borgonje Lesly
Hiddink Tim
Roeterd Skip
Bruin Renzo

Trainer: JurriŽn Kamphuis / Freddo Zweers
Tijden: Dinsdag en donderdag 18.00 - 19.30 uur

 

JO15-1 (t/m 2005) 11x11
Spada Mauro
Veldhuis Jesse
Muller Jeroen
Kelderman Ymke
Pol van de Mels
Roeterd Mees
Mulder Diego
Eekhuis Julian
Marsman Thijmen
Wassink Devin
Veldhuis Rens
Chan Hong Ji
Braaksma Bolu

Trainer: Bert Muller
Tijden: Maandag en woensdag 19.00 - 20.30 uur

 

MO17-1 (t/m 2004) 11x11
Zweers Danielle
Reins Demi
Beugels Bo
Huisman Senna
Wal van der Monika
Bruin Serena
Berends Anouk
Groot de Tara
Westra Meike
Lubberts Mandy
Jebbink Marissa
In nood Isis Ruitenberg

Trainer: Amanda Leurink / Albert Witteveen
Tijden: Maandag en woensdag 19.00 - 20.30 uur

 

JO17-2 (t/m 2003) 11x11
Kingma Max
Broekhuizen van Daan
Waard de Seb
Wassink Duncan
Hietbrink Luuk
Kleiboer Kyon
Kiezenberg Giovanni
Havekes Ruben
Spijkerboer Tijs
Wafa Beshan
Aten Jeppe
Nieuwenhuis Jory
Nieuwburg Yoeri

Trainer: (in onderhandeling)
Tijden: Dinsdag en donderdag 18.30 - 20.00 uur

 

JO17-1 (t/m 2003) 11x11
Kiezenberg Dylan
Linde van der Thomas
Berends Robin
Beugels Bart
Kleiboer Tim
Junte Senn
Lueks Thimo
Pol van de Stijn
Simons Wesley
Berg van den Koen
Krijgsman Hijmen
Brouwer Thijs
Nales Jurian

Trainer: Thomas Leurink / Evert Steinvoort
Tijden: Dinsdag en donderdag 18.30 - 20.00 uur

zoeken
onze sponsoren